FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (732)
Facebook

FAQ – czyli często zadawane pytania

Nie mogę obejrzeć jakiejś podstrony – pokazuje się komunikat logowania

Jeżeli tak się dzieje oznacza to najpewniej że nie zalogowałeś się lub nie masz jeszcze konta. Jeżeli jednak jesteś zalogowany a strona mimo to się wyświetla to najprawdopodobniej próbujesz się dostać do strefy o ograniczonym dostępie. Uważasz że jest to błąd? Daj nam znać

wróć do spisu tematów

Dlaczego powinienem się rejestrować?

Czy posiadanie konta coś kosztuje?

Czy moje dane są komuś udostępniane?

Nie, nikomu nie udostępniamy danych naszych użytkowników. Są one przetwarzane wyłącznie w ramach serwisu.

wróć do spisu tematów

Czym jest składnia Textile?

Textile to język formatowania tekstu. Służy do formatowania tekstu na forach i stronach internetowych. Przykładowo chcąc pogrubić tekst należy użyć składni: **pogrubiony tekst**. Jeśli chcemy aby tekst był pochyły używamy podkreślnika po obu strochan tekstu: _pochylony tekst_.

wróć do spisu tematów

Mam wrażenie że strona nie wyświetla się poprawnie w mojej przeglądarce

Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego że jesteś jednym z użytkowników Internet Explorera. Jeżeli tak jest sugerujemy zmienić przeglądarkę na nowocześniejszą. Jeśli jednak koniecznie chcesz korzystać z tej przeglądarki to postaraj się żeby była ona w najnowszej wersji.
Nie korzystasz z Internet Explorera a mimo to strona wyświetla się źle? Sugerujemy sprawdzić czy jest to najnowsza dostępna wersja Twojej przeglądarki.
Dopełniliśmy wszelkich starań aby strona działała najlepiej jak to możliwe we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach, jednak ze względów technicznych zdecydowaliśmy się porzucić wspieranie starych przeglądarek takich jak IE6. Dzięki temu mogliśmy na tej stronie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli masz problem z wyświetlaniem się strony możemy tylko zasugerować zmianę przeglądarki.
Nie wiesz jak zaczać? Pomożemy. Zapoznaj się z ogólnymi informacjami o przeglądarkach internetowych oraz zobacz porównanie funkcjonalności przeglądarek.

wróć do spisu tematów

Znalazłem błąd – co robić?