FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (747)
Facebook

HAZEL - Coyote Double! w Coyote Club

Impreza odbyła się…

Kiedy: 2018-11-15,
Gdzie: Coyote Club,
Rozpoczęcie: godzina 22:00

Opis imprezy

HAZEL - Coyote Dobule! - 15.11.2018

Tak jest DJ Hazel ponownie zagości w Coyote Club!!

Dobrze już wiecie, że Hazel nie pozowli wam stać obojętnie i na pewno rozgrzeje cały parkiet!!

Oprócz tego przez całą noc Coyote Club będzie serwował wszystko x2!! Jest to #PROMOCJA, z której od lat słynie Coyote Club i tej nocy też Was nie zawiedziemy!

Dla tych co nie mieli jeszcze okazji posłuchać twórczości Hazela, zachęcamy do krótkiej lektury ;)

DJ Hazel należy z pewnością do czołówki polskich DJów. Wchodzi w skład nielicznej grupy dj-ów firmy Pioneer Poland – „PIONEER DJ’S TEAM” jeżdżąc i grając po klubach całej Polski oraz Niemczech. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy Dj-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Rywalizował z 80-oma dj-ami z całej Europy. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił, że w Polsce też są dj-e na skale światową. Tytuł Vice – Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ TONKA, RANDY KATANA, ANDAIN, MARCEL WOODS, PERAN VAN DIJK, DJ JEAN, ATB, ALEX MORPH BLANK & JONES, E-CRAIG, MARCO V, ANTOINE CLAMARAN, ARMAN VAN HELDEN, NU NRG, WOODY VAN EYDEN oraz DJ TIESTO. Gustuje głównie w klimatach House, Elektro house, Progresive house, Trance, Hard trance, Hardstyle, Techno. Jego możliwości techniczne nie znają granic (dj-je nazywają go „Najszybsze Ręce Europy”).

Można jeszcze sporo pisać o umiejętnościach muzycznych z jakich znany jest DJ Hazel .. Ale najlepiej będzie zobaczyć go NA ŻYWO w Coyote Club!!

Startujemy o 22:00!!
Studenci całą noc wchodzą ZA DARMO!!!
Pozostali wstęp po 10 zł

Ostatnie zdjęcia zobacz całą galerię


Komentarze

Nikt tego jeszcze nie komentował. Masz szansę zostawić pierwszy komentarz!