FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (830)
Facebook

ANIA KŁYS w Schemat

Impreza odbyła się…

Kiedy: 2017-11-30,
Gdzie: Schemat,
Rozpoczęcie: godzina 21:00

Opis imprezy

Ania Kłys to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym eksperymentuje już od dawna. Jako uczennica liceum brała udział w wielu warsztatach muzycznych i wokalnych, gdzie miała okazję uczyć się od takich autorytetów jak Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska czy Jacek Siciarek.

W 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, gdzie zawędrowała aż do półfinału. W programie Ania zdobyła sympatię nie tylko ze strony publiczności, ale również uznanie wsród jury. W 2011 roku nawiązała współpracę z Krzysztofem Kiljańskim, która zaowocowała gościnnym udziałem na jego płycie „Barwy Kofty”. Jeszcze w 2016 Ania wzięła udział w programie The Voice of Poland, gdzie w odcinkach na żywo miała okazję zaprezentować się w repertuarze Sii oraz Jessie Ware. Jury zachwalało jej interpretację utworów i raz jeszcze piosenkarka rozkochała w sobie publiczność.

W lipcu 2016 roku ukazał się pierwszy teledysk pt. „Wise Man” promujący jej debiutancką płytę KŁYS01.

KŁYS01 (premiera: jesień 2016) to pierwszy longplay artystki. To 12 kobiecych piosenek opartych na tekstach artystki i stworzonych we współpracy z najlepszymi wrocławskimi muzykami. Całość krąży wokół stylistyki nawiązującej do alternatywnego popu, elektroniki i jazzu. Produkcja to wspólne dzieło Ani i Marka Pędziwiatra (Night Marks, EABS, Michał Urbaniak Band). Mixem i masteringiem zajął się Rafał Smoleń.

W 2016 roku została nominowana do wrocławskiej nagrody kulturalnej "WARTO". Czerwiec 2017r przyniósł nominację do nagrody Emocje , przyznawanej przez Radio Wrocław Kultura: za dopracowany, spójny a przy tym wciąż intrygujący autorski debiut KŁYS 01

BILETY
Przedsprzedaż 30zł
W dniu koncertu 35zł

Komentarze

Nikt tego jeszcze nie komentował. Masz szansę zostawić pierwszy komentarz!