FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (1183)
Facebook

THE DUMPLINGS w IMPREZY SPECJALNE

Impreza odbyła się…

Opis imprezy

Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem . Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek, chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów.

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na facebooku (aktualnie jest ich ponad 45 tysięcy) a wraz z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już o 75 od września 2013.

2014 rok był dla zespołu czasem intensywnej pracy. W styczniu nagrywana była płyta w domowym studiu Bartosza Szczęsnego z Rebeki (który był producentem krążka). Piosenki The Dumplings znalazły się w fimie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim. Powstała także muzyka specjalnie napisana przez Kubę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Premiera albumu „No Bad Days” (13.05.2014) zbiegła się z koncertami w Anglii na festiwalach Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton i Londynie. Płyta promowana była koncertowo przez całe lato i jesień 2014 (m.i.n Off Festival, Grape Festival na Słowacji czy United Island w Pradze).

Debiutancka płyta zespołu pojawiła się w wielu rankingach na płytę roku 2014 (m.i.n 4 miejsce wg. Dziennikarzy Gazety Wyborczej czy 9 miejsce według Onetu)

Door: 20.00
Start: 21.00

Bilety:

Przedsprzedaż: 25pln
W dniu koncertu: 30pln

Bilety dostępne w Cafe Popularna | klubokawiarnia & restauracja
od 9.01.2015 (piątek)

Ilość miejsc jest ograniczona!

23.00 After Party TanzBar:

Brat Beat, Dainiel Zachodni, MarioKotta

Komentarze

Nikt tego jeszcze nie komentował. Masz szansę zostawić pierwszy komentarz!