FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (1146)
Facebook

MACIEJ MALEŃCZUK & PSYCHODANCING w IMPREZY SPECJALNE

Impreza odbyła się…

Opis imprezy

Miejsce: HeyaClub
Wstęp: 30 - 40zł
Data i godzina: piątek, 10.12.2010 - 19:00
Kategoria: Koncert rozrywkowy
Informacja dodatkowa: miejsce: "HEYA ARENA"

Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing powracają na sceny klubów muzycznych w całej Polsce w wielkim stylu! Po sukcesie pierwszej wspólnej trasy koncertowej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert Psychodancing Live promujący ich najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo. Po niecodziennym sukcesie płyt „Psychodancing” oraz „Psychodancing 2” (obie płyty pokryły się platyną) artyści postanowili wydać kompilację swoich psychoaranżacji największych przebojów polskich i światowych scen dancingowych! Na koncercie w łódzkiej Wytwórni będzie można je usłyszeć na żywo.

W programie koncertu Psychodancing Live znajdą się ulubione przez publiczność przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Obok Maleńczuka na scenie zobaczymy zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Jakub Frydrych, Grzegorz Stasiuk.

"Psychodancing" to program zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

Bilety:
30zł do 1.12
35zł do 10.12
40zł w dniu koncertu

Ostatnie zdjęcia zobacz całą galerię


Komentarze

Nikt tego jeszcze nie komentował. Masz szansę zostawić pierwszy komentarz!