FL4SHB4CK.PL

Online: Użytkownicy (0), Goście (1118)
Facebook

Tall Ships Szczecin 2013 w IMPREZY SPECJALNE

Impreza odbyła się…

Opis imprezy

W dniach 3-6 sierpnia w Szczecinie odbywa się finał regat The Tall Ships Races 2013, na który przypłynęło 100 największych jednostek świata.
Opis
Szczecin odwiedzają setki tysięcy turystów. Bez wątpienia to niezwykle wydarzenie w historii, a także idealna okazja do promocji. Szczeciński finał TSR 2013 jest bowiem metą zmagań największych żaglowców świata. Regaty rozpoczęły się 4 lipca 2013 roku w Aarhus w Danii. Stamtąd jednostki popłynęły do Helsinek, następnie Ryga i wreszcie w dniach 3-6 sierpnia wszyscy spotkali się w Szczecinie.

Dodajmy z dumą, że finał regat wielkich żaglowców The Tall Ships Races 2013 w Szczecinie został objęty patronatem honorowym Bronisława Komorowskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Przypomnijmy, że nasze miasto będzie gospodarzem regat po raz drugi. Podczas The Tall Ships Races w 2007 roku do Szczecina zawinęło 100 jednostek z ponad 3500 członków załóg z 35 krajów. W czasie zlotu miasto odwiedziło około 2 mln osób. Finał regat w transmitowany był w telewizji oraz w Internecie, do tego aż 15 mln osób oglądało nas przez kamery internetowe.

Ostatnie zdjęcia zobacz całą galerię


Komentarze

Nikt tego jeszcze nie komentował. Masz szansę zostawić pierwszy komentarz!